Блог

Вплив Бабл ті на здоров’я

lazy

Популярний напій Бабл ті став трендовим насамперед завдяки своїм смаковим якостям і привабливому зовнішньому вигляду. Сокові кульки і тапіока роблять коктейль яскравим і цікавим для вживання. Але наскільки корисним є напій для здоров’я? Які його корисні властивості та чи можна його вживати щодня без будь-яких обмежень?

Корисні властивості Бабл ті для здоров’я

Корисні властивості напою базуються на тому, що для його приготування використовуються натуральні інгредієнти. Кульки тапіоки отримують з коренеплодів рослини маніока, фруктові перлини від перевірених виробників не містять у своєму складі хімічних барвників, хімічних добавок, канцерогенів та інших шкідливих речовин.

image 26

За рахунок збалансованого складу можна насолодитися такими перевагами коктейлю для здоров’я:

 • заповнення вітамінного дефіциту завдяки підвищеному вмісту в коктейлі вітамінів і мікроелементів;
 • захист організму від пошкодження клітин завдяки антиоксидантам, які у великій кількості містяться в чайній основі;
 • поліпшення роботи травної та імунної систем завдяки насиченості поліфенолами;
 • нормалізація ваги – у складі чаю Bubble не міститься жирів і великої кількості вуглеводів, одна склянка напою має мінімальну калорійність;
 • зняття стресу і поліпшення психологічного стану завдяки великій кількості необхідних мікроелементів.

Корисність коктейлю Бабл ті та вітамінний склад відрізнятимуться залежно від використовуваних основ і добавок. Основами виступають максимально корисні елементи, такі як чорний і зелений чай, матча та інше. Це компоненти, які споконвіку вживають жителі Тайваню і всієї Азії, що сприяє їхньому довголіттю.

Важливо розуміти, що на корисні властивості напою істотно впливає якість компонентів, що додаються. Якщо купувати топінги, сиропи, желе, фруктові перлини сумнівної якості, то вся користь коктейлю для здоров’я буде зведена нанівець. Саме тому рекомендуємо робити покупки в нашому інтернет-магазині “Pearl Tea”, де реалізуються тільки перевірені компоненти з Тайваню та України. Вся продукція ґрунтується на використанні натуральних інгредієнтів, зокрема фруктових соків і справжньої маніоки.

Головні умови корисності коктейлю Бабл Ті

Відповідаючи на запитання, чи корисно Бабл ті, необхідно враховувати кілька чинників. Якщо купуєте коктейль у закладах громадського харчування, то ви не можете знати, з яких інгредієнтів готується коктейль. Тому важливо довіряти перевіреним кафе, ресторанам і точкам швидкої видачі, які піклуються про свою репутацію. Занадто низька вартість напою, яка набагато менша за середній показник – явна ознака використання низькоякісних інгредієнтів. Краще не економити на купівлі таких коктейлів.

image 24

При самостійному приготуванні Bubble tea в домашніх умовах набагато простіше проконтролювати корисність напою і забезпечити його реальну користь для здоров’я. Для цього необхідно враховувати такі чинники:

 • купувати основу і додаткові інгредієнти тільки на тих платформах, які тривалий час спеціалізуються на продажу оригінальної продукції без консервантів;
 • дотримуватися правильної технології приготування коктейлю, зокрема грамотного відварювання кульок тапіоки та іншого;
 • дотримання порційних лімітів – не варто переборщувати з додаванням в основу фруктових кульок, сиропів, молочних сумішей та інших інгредієнтів.

Важливу роль відіграє усвідомлене споживання Бабл ті чаю. Як і з будь-яким іншим напоєм або стравою, варто дотримуватися норм вживання. Не рекомендується випивати по кілька чашок коктейлю на день, достатньо обмежитися однією порцією. Більшість випадків завданої шкоди здоров’ю пов’язані саме з неконтрольованим прийомом по 2-3 і більше склянки щодня. У цьому разі негативні наслідки не пов’язані зі складом інгредієнтів.

Батькам необхідно самостійно контролювати споживання Бабл ті дітьми. У дитини може бути відсутнє розуміння норми, і вона із задоволенням випиватиме одну чашку за іншою смачного коктейлю з яскравими перловими кульками. Варто обмежувати малюка в плані кількості порцій і тоді жодних негативних наслідків не виникне.

Обмеження у вживанні коктейлю Bubble tea

Незважаючи на корисний натуральний склад, є деякі обмеження у вживанні напою Бабл ті. Виділяють такі протипоказання:

 • заборона на вживання коктейлю дітьми віком менше п’яти років – фруктові кульки можуть стати причиною задухи;
 • наявність алергічних реакцій – перед додаванням інгредієнтів до складу напою слід переконатися в тому, що у людини немає на них алергії;
 • цукровий діабет – діабетикам рекомендується уважніше ставитися до вживання напою, використовувати тільки ті добавки, в яких не міститься цукор.

Потенційна шкода Bubble tea посилюється в разі додавання надмірної кількості цукру в напій. Самі по собі фруктові кульки, сиропи та різноманітні топінги вже є досить солодкими, тож немає потреби додатково засипати в коктейль кілька ложок цукру – це лише зменшить його корисність.

image 28

За наявності непереносимості лактози не варто додавати в коктейль молочні компоненти, зокрема сухі суміші, адже це може призвести до непередбачуваних наслідків для здоров’я. Те саме стосується й інших компонентів, які можуть індивідуально не сприйматися організмом людини.

Кожна людина знає про те, на які продукти та компоненти в неї є алергія. Під час купівлі Бабл ті в закладі громадського харчування можна попросити у продавця повну інформацію про склад коктейлю. Якщо купуєте інгредієнти для приготування напою в інтернет-магазині, то на упаковці кожного продукту має обов’язково розміщуватися інформація про склад, особливості зберігання, яких також необхідно дотримуватися.

Бабл ті: корисний чи шкідливий

Вплив Бабл ті на здоров’я буде тільки позитивним, якщо напій готується з перевірених натуральних компонентів. Під час купівлі інгредієнтів для коктейлю, які будуть використовуватися бізнесом або для домашнього приготування, слід довіряти тільки перевіреним майданчикам. Не варто вестися на дешеві пропозиції, які не принесуть жодної користі через перенасиченість хімічними добавками. З їхньою допомогою недбайливі продавці знижують собівартість товарів на шкоду здоров’ю.

Попри смачність напою, його вживання має бути контрольованим, особливо для дітей. Достатньо обмежитися одним коктейлем на день, щоб отримати необхідну для організму кількість вітамінів і мікроелементів. Не варто регулярно пити коктейль Бабл ті щодня, обов’язково робіть перерви.

При дотриманні цих вимог вживання Bubble tea буде тільки корисним. Можна наситити організм кальцієм, калієм, залізом, іншими вітамінами та мікроелементами, отримати достатню кількість корисних калорій без шкідливих жирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *