Кокосове желе – призначення в напої Бабл ті

Ната-де-коко – або по-іншому “желе кокоса” – поширений інгредієнт азіатської кухні, який активно використовують при створенні кулінарних шедеврів. Желейна гелеподібна структура дає змогу застосовувати компонент для приготування різноманітних десертів, випічки та напоїв. Властивості та смак кокосового желе стали активно використовувати в коктейлях Бабл ті, поєднуючи продукт із різноманітними чайними основами.

Читати далі

Традиції приготування Бабл ті в різних країнах

Починаючи з 2011-го року азіатський напій Bubble tea з фруктовими перлинами, кульками тапіоки, сиропами та іншими компонентами став модним у Європі та США. Батьківщиною коктейлю вважається Тайвань, де у 80-ті роки минулого століття чайні майстри почали активно експериментувати з додаванням натуральних компонентів до зеленого, чорного чаю, матчу, молочного улуна та інших сортів. Традицію перейняли в усьому світі, але на кожному континенті розвинулися свої характерні риси приготування, на яких слід зупинитися докладніше.

Читати далі

Із чого готують тапіоку

Тапіока – загальна назва для крохмалистого зернистого продукту, одержуваного з коренеплодів маніоки. Рослина росте в різних регіонах Азії, Африки та Південної Америки і є своєрідним аналогом європейської картоплі. Найпоширенішим варіантом є перероблення маніоки на кульки тапіоки – у такому вигляді її можна додавати до різноманітних страв і напоїв, надаючи їм корисних властивостей. Продукт став популярною добавкою для коктейлів Бабл ті.

Читати далі

Вплив Бабл ті на здоров’я

Популярний напій Бабл ті став трендовим насамперед завдяки своїм смаковим якостям і привабливому зовнішньому вигляду. Сокові кульки і тапіока роблять коктейль яскравим і цікавим для вживання. Але наскільки корисним є напій для здоров’я? Які його корисні властивості та чи можна його вживати щодня без будь-яких обмежень?

Читати далі

Тренди в Бабл ті 2024

Напій родом із Тайваню Бабл ті стрімко увірвався на український ринок. Його виготовляють на основі зеленого чаю, чорного чаю, молочного улуна, ассама та інших композицій. Коктейль дає можливість додавати в нього фруктові перлини, кульки тапіоки, сиропи, кокосове желе та багато іншого. Популярність Bubble tea зростає, як на дріжджах, він став хітом соціальних мереж. Тому важливо відстежувати тренди 2024 року – які добавки стали найбільш затребуваними.

Читати далі

Як приготувати ідеальний Бабл ті вдома

Сьогодні можна спробувати Bubble чай у багатьох кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування України. Однак щоб насолодитися популярним цікавим коктейлем необов’язково відвідувати такі місця. Приготувати напій можна в домашніх умовах, причому для цього не потрібні кулінарні знання і велика кількість часу. А всі необхідні інгредієнти та обладнання можна придбати в нашому інтернет-магазині “Pearl Tea” безпосередньо від виробників з України та Тайваню. Це сприяє отриманню продукції за доступною ціною.

Читати далі

Історія Бабл ті – походження та популяризація

 Чай Bubble tea – модний тренд на українському ринку, який прийшов до нас з азіатського гастрономічного напрямку. Коктейлі Бабл ті з кульками тапіоки, желейними перлинами, сиропами та іншими добавками швидко підкорили українців, стали незмінною частиною в меню багатьох кафе, ресторанів і точок швидкого харчування.

Читати далі

Різновиди перлин для Бабл ті – огляд видів

Перлини або кульки Бабл ті – загальна назва для желейних елементів, які додають у чайну або кавову основу для приготування коктейлів. Модна індустрія приготування Bubble tea активно розвивається в Україні, тому стає складніше зорієнтуватися в асортименті. У цій статті постараємося докладніше розповісти про характеристики та різновиди перлин.

Читати далі