Блог

Умови зберігання інгредієнтів

lazy

Умови зберігання інгредієнтів для Bubble Tea: Гарантія свіжості та якості продукції.

Забезпечення якості і свіжості інгредієнтів – це важливий аспект для створення неперевершених смакових відчуттів вашого улюбленого Bubble Tea. У нашому інтернет-магазині Pearl Tea, ми пропонуємо широкий вибір інгредієнтів, які зберігають свої смакові якості протягом тривалого періоду. Для того, щоб гарантувати, що ваші інгредієнти завжди будуть свіжими та смачними, ми рекомендуємо дотримуватися наступних умов зберігання:

Молочні сумiшi

Молочні смесі зберігаються 1 рік з дати виробництва в закритому пакеті. Після відкриття пакета, рекомендуємо зберігати його в сухому місці, поза прямими сонячними проміннями та уникати різких перепадів температури.

Тапіока

Тапіока також може зберігатися 1 рік з дати виготовлення у закритому пакеті. Після розпакування, слід зберігати тапіоку в сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів та перепадів температури.

Кульки  з соком

Шарики з соком мають термін зберігання 1 рік з дати виробництва. Після розпакування, рекомендуємо зберігати їх у холодильнику, де вони збережуть свіжість та смакові властивості протягом 3 тижнів

Желе

Желе також може зберігатися 1 рік з дати виробництва. Після розпакування, рекомендується зберігати його у холодильнику, де желе збереже свою свіжість та смакові якості протягом 6 тижнів.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви гарантовано зможете насолоджуватися найкращими смаками вашого Bubble Tea з продукцією Pearl Tea. Наші інгредієнти – це запорука якості та неперевершених смакових відчуттів, які надихнуть вас на створення нових смакових шедеврів. Замовляйте інгредієнти для Bubble Tea у нашому інтернет-магазині Pearl Tea та переконайтесь в якості нашої продукції особисто!